Znakomita wydajność, chwalił Neymar Barcelona autokarów Enrique

Tegoroczna Copa del Rey wie z wczorajszego pierwszego pół-finalista, który stał Barcelona. Kataloński klub w ich ćwierćfinałowym pojedynku w drugiej próbie i pokonać Atletico Madryt po wygranej 1: 0 w pierwszym pojedynku ze stolicy wziął zwycięstwo 3: 2, na podstawie których znaczący znak Neymar…

„Jego postawa była taka sama jak zawsze, grał odważnie i znacznie pomógł nam zarówno ofensywne i defensywne. Jego gra jest oparta na pracy z piłką i drybling, a oglądanie piłki nożnej, nikt się nie zmieni, a my jesteśmy szczęśliwi, gdy gra bez wahania. Jego wydajność dzisiaj był niezwykły, „ Neymar pochwalił autokarów Luis Enrique.

Atlético udało w pierwszej minucie środowego deficytu odwet kasowania, pomógł Fernando Torres. Neymar na rozliczenia dziewiątyminut domu odebrać karę Raúla Garcíi jednak, że ich lista sytuacja gólových skończyła. Punkt zwrotny nastąpił pod koniec pierwszej połowy, najpierw do własnej bramki skierował Miranda w 41 minucie, wyciągnął na bok ołowiu Barcelona Neymar i brazylijski napastnik był również w działania na kabinach emerytalnych. krajowych graczy narzekało na jego prowokacje i najaktywniejsze z nich był pomocnik Gabi, którego sędzia Gil Manzano wykroczenia nagrodzony drugą żółtą kartkę.

„Wiem tylko, że Gabi dostal czerwona kartka, ale nie wiem dokładnie to, co się stało.W takich grach, w których stawki dużo i czują presję, pracę sędziów bardzo trudne, „ podkreśla Enrique.

Barcelona po zmianie stron kontrolowane komfortowe prowadzenie i półfinale starcia lepszym z pary Villarreal. – Getafe trzecie zwycięstwo nad hiszpańskim mistrzem w mniej niż trzy tygodnie, po czym podkreślił ich poprawy formy, na której są spełnione i Deportivo i Getafe

„było nas. co dzieje się w trakcie sezonu praktycznie wszystkie zespoły, spełniają one dobre i złe chwile. Jesteśmy teraz robi i myśleliśmy, ale piłka nożna jest zmienny rzeczą, i wszystko może się zmienić bardzo szybko. Ostatecznie to zależy od wygranej ostatnie mecze i trofea, „ zakończył Enrique.