Zima na Syberii tak długiej i mroźnej

Zima na Syberii tak długiej i mroźnej, że większość matek dziennie z małymi dziećmi siedzą w domu, gdzie zachęty dla rozwoju nie tak dużo. Podróż do ciepłego kraju – jest to świetna okazja, aby odpocząć i nabrać sił dla matki i dla dziecka – promocja, wszechstronny rozwój i niezapomnianym przeżyciem. Z dziećmi można i trzeba odpocząć!

1426150218_deti-i-roditeli
Bagaż

Większość bagażu, oczywiście, wziął ALISIN rzeczy. Nie wiemy dokładnie, co tam jest, to, co nie jest to, że może być przydatny noclegi, co nie. Dlatego chciałem zabrać prawie połowę domu z odwiertu, który miał limity wagowe.

W rezultacie, pojechaliśmy do następujących:

1. buggy. Po pierwsze, jest to łatwiejsze niż wózka wagowo, a po drugie, wygodne składanie / rozkładanie i transport, po trzecie, w żaden sposób gorsze od łatwości użycia: daszkiem, jak miał kilka trybów oparcie. Na lotnisku, ani tam, ani powrócić wózek nie ważył, wziąć do bagażu tylko przy wchodzeniu wakacje na pokład samolotu. Fakt, że wzięli to coś z tobą, nie żałuję. Na wycieczki, zakupy, na spacer (nawet na miejscu) zabrał ją ze sobą. Podczas tych wizyt drzemki Alice często spędził na wózku inwalidzkim. Wózki Pattaya można znaleźć na sprzedaż, dokładnie tak samo, jak widzieliśmy w centrum handlowym „Festival”, cena jest prawie taka sama.

2. kenguryatnik. Używaj go tylko raz na wycieczce, i że byłoby łatwiej na rękach. Alice, oczywiście, jest zbyt duży dla tego urządzenia. Dla dzieci do jednego roku, to wydaje mi się, ta sprawa byłaby bardziej przydatna. W naszym bagażem, to okazało się niepotrzebne.

3. Odzież. Z Take 2 ciepłe swetry z kapturem i spodnie (bo bez nich nie można zrobić w tych miejscach, gdzie jest klimatyzacja), parę lekkich bluzek z długimi rękawami i lekkie spodnie (nie dostać spalony noclegi, jeśli były na ulicy w bardzo gorącym słońcu), duże liczba spodenki do gry na plaży („duże” – bo nocnik na własną rękę jeszcze nie chodzą), t-shirt, koszulki, sukienki, skarpetki, piżamy, kamizelki (bez całej ulicy nie udać), 2 pary sandały, okulary przeciwsłoneczne (zarówno Jak na ironię, kilka razy, kiedy to było bardzo jasne słońce, Alice nie opuściły ich stosowania). Tajski supermarket bardzo duży wybór ubrań dla dzieci, można go kupić w bardzo przystępnej cenie (na przykład, koszulkę – od 40 rubli).

W Tajlandii małe dziecko: szczegółowe instruktazh4. Zabawki. Fabrycznie nowe, specjalnie wziął samolot. Wiele małych wakacje zabawek, które razem w makijażu, grać w pokoju. Materac i piłka, a także zabawki do piasku (wiadra, łopaty, itp) kupił w Pattaya.

5. dania dla dzieci (neprolivashki, pojemniki plastikowe, owoce tarka) Bib.

6. Artykuły spożywcze: kasza gryczana, płatki owsiane, suszone owoce, suszone dziecko formuła mleko, herbata instant.

7. Leki. Nieśli ze sobą ilości leków, które mogłyby otworzyć aptekę w Tajlandii. Ogromny plecak turystyczny zajęte tylko leki noclegi. Zabrali wszystko i dla wszystkich, pomimo faktu, że nie było ubezpieczenia medycznego na wszystkich trzech. Na szczęście prawie wszystko nie jest przydatne, inne niż z przeziębieniem, które przywieźliśmy nawet z Omska. I wtedy, być może, nie, i morze, i morskie powietrze pomogły w jego zniknięcia.