Wszyscy rodzice pragną powodzenia w wyborze mebli dziecięcych!

Wszyscy rodzice pragną powodzenia w wyborze mebli dziecięcych!
Jak każdy inny element zestawu słuchawkowego dla dzieci, łóżko powinny być ergonomiczne, trwałe, odporne i piękne. Jak wybrać łóżko tak, że spełnione wszystkie wymagania?
Po pierwsze, wiele zależy od wieku dziecka. Na przykład, łóżko dla noworodka od urodzenia do dwóch (a nawet trzech) lat, w zależności od projektu. Wybierając łóżeczko należy zwrócić uwagę na jego bezpieczeństwo. Musi on być stabilny, silny, z materiału naturalnego, to lepiej jest – z drewna. Dla takich łóżek jest powszechnie stosowany drewno brzozy, buku lub sosny. To sosny i brzozy są uważane za budżet opcja. Łóżka wykonane z drewna bukowego droższe, ale bardziej trwałe. Niezależnie od rodzaju drewna, meble te powinny obejmować odcień dla środowiska i lakiery na bazie wody, z konieczności, która nie jest wliczona pogróżkami formaldehyd płuc.
065b3c8c7bc17cdda18e5da55974edf1
Łóżko dla niemowląt wyposażony jest w materacu kokosowego lub sprężyny, ale kokosowego grzejną, ponieważ materiał ten jest uważany za najbardziej bezpieczny, ponieważ nie powoduje alergii. Jedną z cech wyróżniających łóżka dla niemowląt jest uważany za kratki. Odległość pomiędzy jego gałęzi nie powinna być większa niż 8 cm, w przeciwnym razie będzie tylko niebezpieczne dla młodszych dzieci. Bardzo przydatne, gdy w łóżku są dodatkowe opcje, takie jak na wózku inwalidzkim lub niższe wysuwne szuflady, które pomagają zaoszczędzić miejsce w małym pokoju.
Łóżko dla dziecka w wieku przedszkolnym jest zazwyczaj inna oryginalny design. Obecnie producenci wytwarzają je w postaci samochodów wyścigowych, statków, zamków itp W takim łóżku musi być sztywny bazę lub zębatkowy lub z litej płyty wiórowej.
Łóżko w kształcie statku dla przedszkolaka
Łóżko dla studenta musi być nie tylko funkcjonalne, ale trwałe, ponieważ powinno to trwać znacznie dłużej, niż poprzednia. Tutaj forma łóżka powinny być bardziej rygorystyczne, a kolorystyka staje się mniej jasny. Podstawowe wymagania – łóżko jest gładkie i dość twarde materace wypełnione naturalnym (kokos filcu lub, w skrajnych przypadkach – lateks). Dla dzieci poniżej 14 lat jest uważana za jedną z najlepszych na materac z bloku na utrzymaniu wiosennego „Bonnel”.