W Tajlandii małe dziecko: szczegółowe instruktazh

W Tajlandii małe dziecko: szczegółowe instruktazh Tajlandia musieliśmy odpocząć od 23 marca do 8 kwietnia – gorący sezon. Najlepszą porą do podróży w Tajlandii jest okres od listopada do lutego. W pierwszym tygodniu wakacji okazał się być cool, poszedł nawet kurtki. Ale w drugim tygodniu było naprawdę gorąco: świeciło słońce rano i po południu, słońce nie może być długa. Dlatego też, na plaży lub przy basenie rano byliśmy do 11-12 godzin i 16-17 godzin w godzinach wieczornych. W związku z tym trybie ekspozycji na słońce oraz stosowanie ochrony przeciwsłonecznej nikt z nas miał oparzenia.

1342700680_zatraty-drugogo-tipa-vremya-dolzhny-li-budut-deti-i-roditeli-podolgu-prosizhivat-nad-dz

Czasy w Tajlandii jest dokładnie taki sam, jak w Omsku więc przyzwyczaić się do nowego czasu nie jest to konieczne, w trybie dziennym Alice przeżyły. Które oczywiście duży plus w porównaniu do Turcji i Egiptu, w których różnica czasu na 4 i 5 godzin, odpowiednio.

W Tajlandii spoczywa wiele rodzin z dziećmi w każdym wieku, od niemowląt. Ciepłe słońce, powietrze, morze, morze, świeże owoce, myślę, że to tylko z korzyścią dla ich zdrowia. A ile wrażenia dostanie dzieci na te wakacje, nie ma szkoły wczesnego rozwoju nie da się porównać z tym!

Alicja po raz pierwszy w Tajlandii i poszedł biegać boso na trawie, to wielka przyjemność grać w piasek i morze, uciekali na jego widok. Wielkie emocje spowodowane nam plac zabaw, obok którego nigdy nie byliśmy. Bar przy basenie Alice może grać cały dzień, nie bał się wody i korzystać z kąpieli w ich ponton.

W Tajlandii małe dziecko: szczegółowe instruktazhTut spotkaliśmy się z wieloma innymi młodymi dzieci różnych narodowości.

W Tajlandii małe dziecko: szczegółowe instruktazhTut spotkaliśmy się z wieloma innymi młodymi dzieci różnych narodowości. Grali razem, obserwując się wzajemnie, nauczyliśmy się ze sobą komunikować. W Tajlandii Alice przestała bać się dorosłych a nawet poszedł do rąk. Stało się bardziej niezależne, nie często się zaczął chodzić bez trzymając go za rękę. Staraliśmy się rozmaite owoce i żaden z nich nie mają alergię, które, przeciwnie, podczas gdy reszta zniknęła. A dzięki dużym słońcu mamy w międzyczasie pojawiły się 4 zęby (jak wiadomo, na potrzebny jest wchłanianie wapnia witamina D, a najlepszym jej źródłem jest słońce).