W pokoju dziecięcym miernik 5 kwadratowy

W pokoju dziecięcym miernik 5 kwadratowy. m łóżko powinno być w nadmiarze funkcjonalne:
Przechowywanie pod łóżkiem
detsk40
Dla dwojga dzieci, oczywiście, nie ma innego wyboru, ale do różnych łóżka piętrowe z dodatkowych sekcji do przechowywania. Jak widać na zdjęciu po prawej stronie, pod łóżkiem, dziewczęta zachować swoje buty.
Aby zmieścić się łóżko dziecku jako miejsce do przechowywania, łatwo rozkładana sofa i loft łóżko, co znacznie oszczędza miejsce w pokoju.

A oto kilka pomysłów, jak można zorganizować małe dziecko dla chłopca.

System magazynowania

Gdzie jest sklep książki, książek, zabawek, ubrań i innych domowników? Niektóre rzeczy mogą być przechowywane pod łóżkiem, ale oto kilka pomysłów:

Zastosuj wysokość pomieszczenia, wiszące szafki i półki: na drzwiach tabeli treningowej, nad oknem i / lub nad łóżkiem, jak pokazano w poniższym przykładzie.

Szafki

Kolejna wskazówka: użyj pod kątem projektowania, na przykład kącie szafa, regał lub narożne półki. Tam gdzie to możliwe, należy wykonać ładne wiklinowe kosze.

Oto inne niestandardowe opcje zakwaterowania półek i szafek.

Dwa strategicznie ważna część pokoju, który powinien być najbardziej wygodne dla życia – jest szkolenie i miejsce do spania. Czasami, aby nie przeciążać dzieci, edukacyjnej jest uczynienie z salonu, a nawet uczyć lekcje w kuchni. Wtedy pokój dziecka jest jedynie sypialnia jest dobrym rozwiązaniem. Mimo to, że dziecko wymaga osobistej tabeli, ponieważ do udziału w kreatywnych lekcji lub lepiej w ciszy i samotności. Jak to możliwe, aby wyposażyć teren studentów na tak małym obszarze?

Najlepszy wybór – to nauka narożniki lub bardzo jasne tabel projektowych. Więcej miniaturowa wersja – składane, składane lub stołem przesuwnym. Pokój i Abby Ksayry mieć ostatnie dwie opcje: jedna odchyla się do tyłu z półek ściennych, a druga tabela pochodzi z tabel, gdy z niej podniesiony blat.