Světelné závory v interiéru malého dospívající místnosti

Světelné závory v interiéru malého dospívající místnosti

Osvětlení v 6-ti metrů dětském pokoji by měla být jednotná, stropní lustr nemůže dělat přesně, protože centrální světlo dětský nábytek z masivu Banaby zužuje pouze na již úzký manévrovací prostor.

Zde je to, co můžete udělat:
8889300
Set reflektory na stropě po obvodu (navíc k nebo místo lustru).
Instalace pevnůstky zdi, jako je postel nebo na přebalovacím stole (v novorozeneckém místnosti).
Zvýraznit skříň nebo komodu Nábytkové příslušenství.
Pověsit věnec k dekoraci interiéru.
A samozřejmě, který je vybaven učení stolní lampy.

Pokud jde o lustr, musí být malé, ale v případě, že strop v místnosti je nízká, měli byste upřednostňovat ke stropu, ale ne závěsná svítidla.

6-meter školky obtížné najít kompletní knihovnu, ale za pár úzkých nástěnných polic jako v níže uvedené fotografii – snadno. Zejména proto, že knihy umístěny světlé kryty dopředu přitáhne větší pozornost mladého čtenáře.

Úzké police na knihy

Problém nedostatku skladovacích zařízení pomůže vyřešit běžné háčky. Mohou být zavěšeny textilní koš na drobnosti nebo oblečení.
Jak do 6 metrů čtverečních vybojovat si kde hrát? Nabízíme následující myšlenky:

Namísto nákupu objemný stojan dětský nábytek z masivu Banaby můžete vybavit břidlice … dveře. Hlavní věc – k upevnění police pod desku pro sběr a skladování křídou prachu křídy. A samozřejmě, aby se zvyk klepání. Příkladem „umění” dveře jsou podrobně popsány níže na fotografii.
Dveře s břidlicovou podlahy v interiéru malého dítěte

Dveře s břidlicovou podlahy v interiéru malého dítěte

Část stěny nebo koncové Bunk / půdních lůžek mohou být otočen do mini-lezecké stěny. A tady je fotka-příklady tohoto přepracování.

Pokud pod půdním postel se rozhodnete uspořádat dětský koutek, zde si můžete dát volný průchod fantazii a transformovat prostor do skutečného domu, kabinu lodi nebo vesmírné stanice. V místnosti se dívky hrají prostor může být vybaven baletní strojem, hračky kuchyň nebo kuchyňský stůl pro čajové dýchánky s hračkami a přáteli. V chlapcově místnosti pod dětský nábytek z masivu Banaby kořenem postel odběru houpacího koně, autíčko, železnice nebo malý sportovní areál.

Nezapomeňte na výzdobu parapet okna v ložnici rostliny dítěte, který bude čistit vzduch. Malé pokoje jsou prostě nutné.