Ściana – jeden z najczęstszych typów systemów przechowywania wielofunkcyjny

Ściana – jeden z najczęstszych typów systemów przechowywania wielofunkcyjny. Głównym meble oraz ściany – jego pojemność i wygodę. Charakterystyczną cechą ściany dzielącej go do wielu komórek, z których każda przeznaczona dla konkretnej rzeczy lub przedmiotu. W związku z powyższym, na mniejszej powierzchni można zmieścić więcej rzeczy. Jako takie, ściany, w sensie współczesnym pojawiły się w latach 70-tych. Potem były z litego drewna lub forniru. To była symbolem dobrobytu i obfitości, a dla wielu – niemożliwej śnie.

dityachi-mebli
Teraz jest chęć uproszczenia producentów lub, dobrze, ułatwiając zewnętrzną ścianę, a co za tym idzie jego cena. Ten „zwolnienie” można osiągnąć przez zastosowanie tańszych materiałów – lub folii laminatu zamiast forniru, płyty wiórowe lub MDF zamiast stałych, śruby zamiast kleju. Dużą zaletą w nowoczesnej meblościanki jest modułowy w ich transformacji. W przeciwieństwie do gotowego ściany i konstrukcja, która jest ponad i zmienić konsumenta niemożliwe (w wyniku cech strukturalnych) modułowy ścianka jest podzielona na oddzielne części (moduły), z których każda może występować w postaci niezależnego elementu. Może po prostu zebrać odpowiednią ścieżkę, która odpowiada projekt pokoju lub salonie. Oczywiście, istnieją wśród nas zwolennicy klasycznych ścian z drewna. Koszt tych murach więcej niż 10 000 USD. Przy ich produkcji z wykorzystaniem materiałów przyjaznych dla środowiska – Sklejka, z litego drewna, nietoksycznego kleju. Oczywiście, nie oznacza to, że produkcja tańszych niskiej jakości używane meble i materiały toksyczne. Tańsze ściana jest wykonana tylko z nowoczesnej płyty wiórowej laminowanej, które nie emitują szkodliwych substancji do łączenia elementów ściennych nie używać kleju – łączący specjalne śruby lub inne bardziej nowoczesne łączniki metalowe.
Przy wyborze ścianę musi wziąć pod uwagę następujące zalecenia:
1. Przy podejmowaniu decyzji, gdzie ściany z płyty wiórowej laminowanej, spróbuj wybrać jeden, gdzie na ścianie przez dłuższy czas, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. To może prowadzić do zmiany zabarwienia folii.
2. Staraj się nie kupować mebli w „dziwne” i nieznany was producentów. Najbardziej znane są w naszym sklepie.

3. Wstępne decyzje „co” i co waga będzie można umieścić na półce lub umieścić swoje ściany. Pamiętaj – płyty wiórowej o długości większej niż 600 mm. (60 cm.) Nie może wytrzymać ciężar ponad 30 kg. DSP zaczyna „płynąć”, która jest wygięta (zwiększenie długości). Dlatego wybór ścianach szaf antresolnymy z góry wiedzieć, co należy umieścić tam, a jeśli coś ciężkiego – wybierz wąskich szafek. Jeśli meble był podobny efekt – wystarczy obrócić półkę.

4. znanego producenta – klucz do jakości i gwarancji!