Publiczność oklaskiwała w Koszycach przypadkiem. Oni pokazali, co mają kulturę, mówi Handzuš

Koszyce. Centralna postać pojedynku pomiędzy Koszyc i Bańskiej Bystrzycy był ośrodkiem pierwszy atak gości Michal Handzuš. Przebojowej 41 rowery przyczyniły się do triumfu swojego zespołu i spektakularne asyst i znacząco podpisał zwycięstwo 2: 0TH

„Jesteśmy zadowoleni, że to gra sześć-punkt. Byliśmy tracąc cztery punkty, a jeśli byłoby stracone dla siedmiu. Jesteśmy zadowoleni, że to zrobiliśmy,” powiedział po spotkaniu Handzuš.

Już na początku drugiego aktu wygrała pojedynek w Koszycach furtki z Martin Štrbák wysłany krążek darmo Kadur i nie było źle. Drugi przed końcem drugiego dvadsaťminútovky wzrosła do 2: 0 Po osłabieniu korzystał z przej Michala Hudeca.

„To dobrze, aby pomóc zespołowi. Potrzebuję uzyskać zaufanie i fakt, że wstałem, aby przyspieszyć.Chcę nadal to robić i do poprawy ich wydajności, „powiedział. Pomaga również miał bramkarz

Na końcu zaskoczyła publiczność krajową. Oklaskiwała go wykrzykując jego imię.

” To jest wielki, a ja I im podziękować. Wiem, że czasami na Słowacji nie było łatwo grać na przeciwnika z lodem, ale widzowie w Koszycach pokazał jak są kultura i docenić dobrą wydajność. W rzeczywistości oklaskiwany przez cały zespół. Jest to bardzo dojrzała publiczność, „Myśl.

Karnet dwa cel nagrany Michal Hudec, bramkarz Andrej Košarišťan czysty arkusz dołączył przebiegu. Pod koniec drugiej części gry początkowo fauluje przeciwnika, ale w Handzušová widać, że nadana inna pomoc.

„to wielka ciekawość.Mimo to podoba, czy nie, i nigdy nie widziałem, że pomagał pole karny, „powiedział TASR Košarišťan.

” Do drużyny nie można powiedzieć złego słowa jednego. Zagrali świetnie i uważam, mogę tylko powiedzieć dziękuję. „Wyprzedane stadion

Košičania mimo początkowej aktywności nie mogło nawet wynik czasu. Wraz ze wzrostem minuty były nerwowe, ich aktywność stępione bezinteresowną siłę przeciwnika.

Zespół zarządzający na rowerach bijakowych przygotowanych dla fanów akcji z biletami i napełnili podstawki krajowych na ostatnim miejscu. upragnionego zwycięstwa, jednak nie widzi.

„było wspaniale. Coś jak stadionów Mundialu wybranych zawodników do 20 lat.Mam nadzieję, że nasi ludzie będą nadal wspierać „skomentował TASR Radovan Bondra, brązowy medalista mistrzostw świata juniorów.

” Dla zespołu staram się robić wszystko moja infekcja autokarów.


Wierzę, że ten zespół pomogę w miarę możliwości „, powiedział.

Przed pierwszym rzucie Państwo przejęło od prezydenta klubu Juraja Mondíka tablicą pamiątkową. Wraz z udanych młodszych przedstawicieli do 20 lat Erik ČERNÁK i Branislav Pavúková kto MS20 kanada zdobyła brązowy medal.

„daje mi wielką wartość. Przez HC Koszyce takie nagrody nie dostają codziennie, „wyjaśnił Bondra.

Jego debiut w A-team Koszyc doświadczył już w 40. rundzie głównym lodzie liga Nitrze, gdzie one popychane przez i zdobył bramkę.Również w meczu aktywności Spender piątkowym pełnił kilka miłych interwencje obronne i zagrozić bramce Banskobystrická.

„Z mojej strony jest pewna satysfakcja, ale mam nadzieję, że będziemy razem cały zespół, będziemy współdziałać i wygrać.”

Opisane produkty kupisz w sklepie – BabyMeble