Przed użyciem wszystkie tekstylia należy umyć

Przed użyciem wszystkie tekstylia należy umyć, bezpieczeństwa pożarowego: wyroby włókiennicze (jak również dywany) nie powinny wspierać spalanie, taśmy nie powinna przekraczać 25 cm być łóżko dla dziecka , w przeciwnym razie dziecko może zaplątać się w nim.
doshkomnata3
Jest bardzo ważne, aby wybrać odpowiednie miejsce na łóżeczku. Nie ma wątpliwości, że w pierwszym roku lub dwóch będzie w sypialni rodziców. Nie zostawiaj dziecka w nocy jednym, a matka za każdym razem, aby uruchomić do innego pokoju, aby karmić i uspokoić dziecko, to nie jest bardzo wygodne. Umieść na łóżko powinno być jasne, ciepłe, dobrze wentylowane. Nie można umieścić w łóżeczku obok akumulatora, przy oknie. Najlepszym rozwiązaniem, gdy jest on umieszczony obok łóżka mama i tata. Następnie rodzice w stanie w każdej chwili osiągnięcia dziecko. Dobrze, jeśli łóżko dla dziecka dziecko będzie leżeć głową na północ lub wschód. Nad łóżkiem dziecka nie powinien niczego (półki, obrazy, szafki) powiesić.

Zakup Łóżeczko dziecięce, nie zwracają uwagę tylko na cenę i na jej wygląd. Istnieje kilka ważnych czynników, które przyczyniają się do Wschodu w różnych łóżkach.
Łóżeczka dla dzieci musi być „prawdziwe”

Najlepszym materiałem na łóżeczku niemowlęcym przez cały czas był uważany za drzewo. Jest wysoce oddychające i pozwala ciału oddychać dziecko. Poszczególne elementy mogą być wykonane z tworzywa sztucznego lub metalu – najważniejsze, że nie były one zbyt wiele, a dziecko nie może ich trafić. Nie myśl, że nie jest łatwo określić, z czego jest wykonany albo że łóżko. Więc nie wahaj się wymagają świadectwa zdrowia jest w nim napisane, z którego jest wykonany łóżeczko i jak to jest „nieszkodliwy”.

Olcha, brzoza i klon są uważane za najlepszy materiał do łóżek, ale są one droższe. Pine będzie tańsze, ale jest znacznie bardziej miękki; grzechotka i zęby dziecka pozostawiać widocznych śladów takich mebli.
Łóżeczka dla dzieci musi łóżko dla dziecka ostać „na nogach”

Łóżeczko dziecięce łóżeczko lub krzesło jest bardzo wygodne dla bardzo małych, gdy dziecko nadal nie spinning, i nie może wstrząsnąć łóżko. Jesteśmy psychicznie przygotowani na to, że do 3-4 miesięcy od kołyski Twój cud będzie z pewnością rosnąć, a szopka bujane stopniowo wprowadzane do jej dziecka nie jest obrócony lub wyrzucenia z (spraw precedensowych). Chociaż, oczywiście, możliwość kołysania dziecka w łóżeczku się w pierwszych miesiącach jego życia – to świetnie, ale nie zapominaj, że ręce nadal nie jest to łóżko dla dziecka jest najbardziej rasprekrasno nie zastąpi.
Zderzaki i głębokość dna noszy

Gdy dziecko nie usiadł i nie wstawać, głębokość łóżeczku może być małe: to znacznie ułatwić życie rodzicom, łóżko dla dziecka którym będzie łatwiej wziąć dziecko z łóżeczka i umieścić go z powrotem. Jednak, gdy dziecko przechodzi do aktywnej-polzatelnoy życia, głębokość łóżek (z materaca do górnej obręczy) powinna wynosić co najmniej 60-65 centymetrów, dziecko nie może wpaść w przypływie ciekawości. Z reguły wiele łóżeczka okazją, aby wyregulować wysokość dołu: wiek dziecka dno opada.