Prowokacyjny wersyfikacja i Parkinsona. Chwilę legendarny Ali

WIDEO | Legendarny bokser i oczywiście niesamowite sportowiec Historia Muhammad Ali obchodzi we wtorek, 17 stycznia 70. urodziny. Świat przypomina swoją gwiazdorską karierę wygrywając trzy tytuły światowego w wadze ciężkiej i obecny, gdy były mistrz brzuszków choroby Parkinsona. Poniżej znajdują się bliżej, co było i co jest „The Greatest” – czy „The Greatest”, jak go nazywano słynnego Bijeca

Muhammad Ali był, według wielu najlepszym bokserem w historii.. Był bardzo szybki i najwyraźniej udało się postawić osiem strzałów na sekundę. W tańcu pierścienia, miała wielki ruch tułowia i przeciwników stale przyprawiając strzały.Zdaniem ekspertów, jednak był lepszy bokser niż, powiedzmy, Joe Louis i Sugar Ray Leopard, ktoś buduje powyżej Joe Frazier, Ali, którego dwa trzy porażki gier. Poniższy film oddaje najlepsze momenty w legendzie pierścieniowej.

Ali pedantem do pobicia obrazu. Przed meczami publiczność chwalił szkolenia i popisywać tak aby był zawsze w centrum uwagi. Nie inaczej było jeszcze przed pojedynkiem o tytuł mistrza świata przeciwko Georgi Foremanovi w walce nazwany „Rumble in the Jungle” w Zairze.Obecnie Wyróżniona wreszcie panowały metali ósmej rundy.

Przeznaczenie rywal Joe Frazier

Muhammad Ali stał się legendą dzięki niejaki Joe Frazier. Ich trzy walki, z których dwie wygrał pasuje do historii.Mówi się, że Frazier był jedynym bokserem, który boi się Ali. Więc on wyśmiewany i obraził więcej niż inni. Wyróżniał się o jak goryl, i hop pianę, którą następnie podzielone rasowo Ameryce, wielką zniewagę. Rezultatem była nienawiść, że zakończył się brutalną grę wszechczasów nazwie „Thrilla w Manili” na Filipinach. Ali wygrał po Fraziera pokładzie trener nie pozwolił mu ładunek do ostatniego okrążenia, ponieważ był ślepy na jedno oko, drugi miał spuchnięte i nic nie widział. Frazier wziął ją jako wielką niesprawiedliwość. Uważał się prawdziwym zwycięzcą, a później oświadczył, że jego twarde ciosy może uznają, że Ali cierpi na chorobę Parkinsona.Ali po meczu zmienił retorykę. Jego przeciwnik, ale nigdy całkowicie wybaczyć zniewagi.