Pokoju dla dwójki dzieci

Pomimo faktu, że sytuacja demograficzna w naszym kraju jest jeszcze wiele do życzenia, ale duża część powiększającej się rodziny dwoje dzieci, a bardzo często jest to chłopiec i dziewczynka. Dzieci do pokoju dwa deteyOborudovat oddzielny brodzik dla każdego z nich nie zawsze jest możliwe, dlatego, aby zaprojektować pokój dziecięcy dla dwójki dzieci należy podchodzić bardzo poważnie.

21
Tak więc, rozważając możliwości przetwarzania dziecka, pierwszą rzeczą najbardziej przemyśleć wytyczenia pokoju na dwie strefy: ogólnej powierzchni i osobiste. Wspólny obszar może być, na przykład, oryginalna mata do gry lub sportowych dziedzinie. Umieszczenie łóżko, umieść je tak, że całkowita powierzchnia odtwarzania utworzone przez siebie. Można to osiągnąć, jeżeli umieszczenie złoża w kształcie litery L, a nie od przodu.
Podzielić przestrzeń w pomieszczeniu może być nie tylko przegrody, ale także wizualnie, przy użyciu różnych kolorów tapety, meble, zasłony, itp Pamiętaj, że przestrzeń osobista Każde dziecko musi dopasować swoje zainteresowania, hobby i charakter. Dlatego też najlepiej jest umożliwienie dzieci wyboru projektu ich części.
Dziecko musi być dla dwóch podwójnych zestawów mebli: każde dziecko powinno mieć szafa, biurko, szafka nocna, regał, regały, itp
Jeśli szafki, stoły i półki na garnitur żadnych dzieci, ponad wybór pościeli warto zastanowić się poważnie.
Zawsze na bieżąco będą dwa klasyczne łóżka, mieszczą się czołowo lub kątowe. Te łóżka są odpowiednie dla dzieci na tyle duże (mimo wszystko, nadal musi pozostać przestrzeń do gier). Zaletą takich miejsc w równych osobistej stronie każdego dziecka, obaj będą w równych warunkach, będą mieli możliwość projektowania obszar na własną rękę. Oprócz tych miejsc są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku.
Bardzo często w pokoju dla dwójki dzieci mogą zobaczyć dvuyarusnye łóżko. W naszej opinii, zestaw mebli dla dwóch opcji deteyetot nie jest najbardziej skuteczne. Dość często zdarza się, że dziecko, które śpi na dolnej kondygnacji, czuje się zlekceważony. Najprawdopodobniej wynika to z faktu, że zawsze widzi dna drugiego poziomu, co wydawało się do ograniczenia swojej osobistej przestrzeni. Również na górnym poziomie mogą spać tylko dzieci starszych niż pięć lat, w przeciwnym razie mogą pojawić się problemy z toalety w nocy.
I zorganizować prywatne zakątki dla dzieci będzie prawie niemożliwe, przynajmniej dla kogoś, kto będzie spał na drugim piętrze.
Jeśli wielkość dziecka nie można umieścić dwa klasyczne łóżko bez poświęcania wolnego miejsca, a dvuyarusnaya łóżko nie lubisz, zatrzymać swój wybór na kooptacji łóżka na poddaszu i zwykle klasyczne. Niższy bed muszą być prostopadłe do złoża poddasza – w tym przypadku, gdy dziecko w dolnej części złoża, nie będzie żadnego sensu jej ograniczonej przestrzeni oraz jego swobodnego. Ponadto, łóżka te mogą być rozmieszczone w kształcie litery L, przy czym w przestrzeni pod łóżkiem góry ludzie będą w stanie zorganizować swoje miejsce.
Idealny dla dziecka pokój – dwa łóżka-loft. Ta opcja jest przeznaczona dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, kiedy mają potrzebę powstaje w miejscu pracy. Łóżko Loft pozwala wolne miejsce pod łóżkiem dla organizacji miejsca pracy dla dziecka, z miejscem na zapisane gry ogólnych.