Pięć rowery i K.O.nec! Kliczko składany Puleva i obronił tytuły światowe

Ukraiński bokser Władimir Kličko obronił tytuł mistrza świata wagi ciężkiej. Jego zawodnicy bułgarski Kubrat Puleva nokaut w piątej rundzie. Kliczko musiał obowiązkowo bronić IBF tytuł, gra była również kolejne pasy mistrzowskie WBA, WBO i IBO mniej.

Kliczko w wyprzedanym Arena w Hamburgu zdobył 66 walka wygrać 63, z których pięćdziesiąt trzy KO. Jednocześnie zakończony Pulevovu nieśmiertelność

WIDEO. To walka Kliczko z Puleva

trzydzieści osiem lat Kliczko wszedł do walki bardzo ciężko, tuż Puleva pierwsza runda, wysłał dwa razy na ziemię i bułgarskiej Challenger był wyraźnie wstrząśnięty. Szesnaście tysięcy widzów w wyprzedanym O2 Arena w Hamburgu nadal wykorzystywane wyraźną wyższość ukraińskiego ulubionych. W trzeciejokrągły Puleva została obliczona po raz drugi i było oczywiste, że wyjście na 12 rund pojedynek kończy się przedwcześnie.

To co opiekę Kliczko w piątej rundzie.


W lewej hak hit bułgarskiego boksera pod okiem i skończył z krwawych twarzy na łopatkach. Po 20 zwycięstwach po raz pierwszy opuścił ring pokonał na mecz w Hamburgu, jednak on zrealizowany w 1,4 miliona dolarów.Kliczko wygrał więcej niż cztery razy 5,7 mln.

Kliczko zakończył udaną obronę po raz siedemnasty. „Pokazał przyzwoitą wydajność, nie było wolne,” powiedział stary-nowy mistrz. „Chcę to zwycięstwo zapłacić nawet ich rodacy na Ukrainie przeżywa teraz ciężkie czasy”, dodał, że facet, którego dziewczyna jest model amerykański Hayden Panettiere.

Obaj powinni walczyć we wrześniu, ale przełożono mecz ukraiński mistrz biceps szkody.Przeciwnik może wtedy oskarżony problemy zdrowotne udawał.