Pastrňák błysnął trzy asysty, Krejci krwawienie, Mrazek z porażki

Podsumowanie | Nagrał trzy asysty w wtorkowego NHL czeskiego napastnika Davida Pastrňák i pomógł Boston Hokeiści wygrać 5: 3 Ice St. Louis. Jeden karnet zdobył jego kolega i rodak David Krejčí, który cierpiał w drugim okresie krwawych obrażeń na twarzy, ale zakończył grę.

Po przerwie został zastąpiony Carter Hutton, ale bardzo upokorzeni w 22 minucie w innym power play Torey Krug. Home stopniowo udało się zmniejszyć do 2: 4, 59 minut, jednak po Pastrňáková ubezpieczony przeminą wygrać swoją drugą bramkę w meczu po Marchand uderza pustej bramki w power play. Joy Bruins nie mógł zepsuć nawet Blues trzeciego gola 25 sekund przed końcową syreną.

emocjonalnego powrotu do St.Louis doświadczony napastnik David Backes, który spędził dziesięć sezonów przed latem ubiegłego roku jako wolny agent podpisał kontrakt z Boston. Pierwszy cieszył się oklaski fanów na pokaz krótkim łańcuszku na kostki lodu, ale potem okazało się, że szyfruje dla różnych kolorach oraz w 36 minucie zaczął walczyć z znalazł Joel Edmundson po zapukał do lodu Krejci. . Czeski napastnik został krwawienie z nosa, dwie minuty później, ale był z powrotem na lodzie

„Większość trzeci miałem trzecią najlepszą publiczność w hali, ale to część gry „, powiedział Backes, które łącznie wydano 17 karnych minut. „Wracaj tu jako przeciwnik był zupełnie nowe doświadczenie.Cieszę się, że mieliśmy taki dobry początek, ponieważ tutaj dostaniesz nic za darmo. Chłopcy grał wspaniale i ułożone dwa ważne punkty „, powiedział kolega.

Boston w ostatnich trzech meczach wybrali się pięć z sześciu możliwych punktów i odkryty podróż kończy w czwartek w Nashville. Odwrotnie Blues w swoim składzie po raz drugi za Dmitrij Jaškin brakuje, one korzystały z serii sześciu domu wygrywa tylko trzy pojedynki. „to frustrujące. To jest męczące, aby powtórzyć to jeszcze raz, ale musimy poprawić. Zwłaszcza na początku rozgrywek, „żałował obrońca Alex Pietrangelo

Piąta porażka z rzędu zdobył i bramkarz Petr Mrázek, który dostaje na lodzie Złapał 39 Chicago strzały, jego Detroit, ale w końcu stracił. 3: 4 w godzinach nadliczbowych.Zwycięska bramka dla drużyny w pierwszej minuty ustawionego czasu znalazł power play Duncan Keith, który spalił czeski bramkarz cios z ringu.

„Graliśmy O.K.” oceniła kapitan znamionową wydajność Henrik Zetterberg. „Myślę, że jesteśmy na lodzie pokazał wiele dobrych rzeczy, teraz jeszcze musimy powtórzyć w następnych meczach to teraz nasza sytuacja Musimy koniecznie zdobyć punkty….”

Mrazek zrealizowane dwa cele klejone w pierwszej połowie trzecim zakresie 26 sekund. Do połowy meczu udało równowagę Red Wings na koniec drugiego okresu wtedy zdobyć w krótkim odstępie czasu zmieniło na 3: 2 i 3: trzeciDetroit następnie śmiertelne dla wykluczenia Justin Abdelkader kilka sekund przed sygnalizatora trzecim do uderzania strzeleckiej barierową Hjalmarsson. „Oczywiście, że nie trafił więc mógł odlecieć gdzieś w czwartym rzędzie. Tak, on spadł. Sędziowie mogą pomyśleć, że rannych i wydalony mnie pech”, wątpił w jego zdanie Abdelkader.

Ulotki coraz utonięcia w porażek

Kolejnym bramkarz Czech Michal Neuvirth jedynie obserwował z ławki zastępczego porażki Philadelphia 1: 4 w Buffalo. Ulotkach stracił po raz dziewiąty z ostatnich jedenastu meczach po poprzedniej serii dziesięciu zwycięstw, szable zdobył swoje trzecie zwycięstwo w czterech meczach i tabeli Konferencji Wschodniej już pomijane Detroit i New Jersey.

„Wiemy, że przed nami jeszcze bardzo długa droga aby tam, gdzie chcemy być.Staramy się iść grę przez gry, a dziś zrobiliśmy kolejny krok w dobrym kierunku „, powiedział napastnik Sam Reinhart, który strzelił gola i dwa kolejne Zamiast chorego Robin Lehner odchytal grę w bramce Pass., Krajowy Anders Nilsson i błysnął z 39 oszczędza.

Pierwszy prowadzony wygrana w godzinach nadliczbowych w sezonie wygrał Predators Nashville, którzy przeciążają. 2: 1 Vancouver Goście rozliczane w stosunku 1: 1 w ostatniej minucie trzeciej tercji, w określonym czasie, ale nie opanował sztukę zasilania czterech do trzech, a druga i pół przed końcem zdecydował wygrana domu po wycieku w swoim osłabienia Calle Järnkrok

Buffalo – Filadelfia. 4: 1 (0: 0, 3: 0, 1: 1)
Bramki: Reinhart 26th, 29 nośnik, 40. Kane, Foligno 60th – 58thSchenn. Strzały na bramkę: 27:40. odbiorcy: 18920. równej gwiazdy: 1. Nilsson Reinhart drugi, trzeci O’Reilly (wszystkie Buffalo)

Karolina – Columbus. 5: 3 (0: 1, 3 : 2, 2: 0)
cele Skinner, 23, 25 Ryan 34. McGinn 44 Staal, Rask 60 – 2, 29 Atkinson Anderson, 40. Saad. Strzały na bramkę: 28:27. odbiorcy: 9351. gwiazdą. 1. Rask, 2 Staal 3. Skinner (wszystkie Carolina)

śr Louis Boston – 3: 5 (0: 3, 1: 1, 2: 1)
Cele: 24-cia Parayko 51. Berglund Brodziaka 60th – 18 Marchand 59. ( obie Pastrňák ), dziewiąty Vatrano ( Pastrňák ), 16 Carlo ( dostosowane ) 22 Krug. Strzały na bramkę: 17:39. odbiorcy: 19342. Star zawodnik: 1. Vatrano 2. Krug (zarówno Boston) 3. Hutton (St.Louis)

Nashville – Vancouver. 2: 1 EXT. (0: 0, 1: 0, 0: 1 do 1: 0)
Cele: 21st Watson Järnkrok 65 – 60. Sutter. Strzały na bramkę: 26:30. odbiorcy: 17113. Star zawodnik: 1. Järnkrok 2. Ribeiro 3. Watson (wszystkie Nashville)

Anaheim – Dallas. 2: 0 (0: 0, 1: 0 1: 0)
Cele: Silfverberg 35th, 55th Cogliano. Strzały na bramkę: 38:34. odbiorcy: 15073. gwiazdą 1. Silfverberg 2. Gibson, 3 Cogliano (wszystkie Anaheim)

Chicago – Detroit. 4: 3 OT. (2: 0, 1: 3 0: 0 do 0: 1)
Cele: Campbell 11, 11 panika 39 Kero Keith 61 – Athanasiou 22-ty, 30 tatarski, 40-teGlendening. Petr Mrázek odchytal Detroit dla całej gry 43 strzałów przyznał 4 bramki i powodzenie interwencji było 90,7 procent. Strzały na bramkę: 43:36. odbiorcy: 22019. gwiazdą 1. Keith 2. Panik (zarówno Chicago), 3 Athanasiou (Detroit)

Edmonton – San Jose. 3: 5 (1: 2 , 0: 2, 2: 1)
Cele: 16-cie Caggiula 41. Benning 44. Klefbom – 2, 23 i 29 Boedker, 20 Burns, 46. Couture. Strzały na bramkę: 36:28. odbiorcy: 18347. gracz Star. 1. Boedker (San Jose), 2. Caggiula (Edmonton), trzeci M. Jones (San Jose)