Pan Bulletproof: Pierwszy łapacze Halak wykonane mama

Bratysława. Kiedy miał osiem lat, udał się z przyjacielem do Ružinovský Zimák. Stał w bramce i nie pozostawił z niego.

„Zawsze chciałem być tylko bramkarz. Nic „, powiedział Jarmila Haláková o syna. Najpierw udał się na stadion tylko w niedzielę. Trenerzy jednak szybko rozpoznawane skromny chłopak ma talent i trening poszedł częściej. To już bogatą karierę w meczach hokejowych osiedla piłka.

„Ja przyniosły konkretne Mitt i blokerami pianki i papieru. W podwórku bawi się z chłopakami „mówi mama.Prekonal 32-letni rekord

Dzisiaj goaltender Jaroslav Halák na szczycie NHL, New York Islanders udowodnił co historia 42-letniego klubu nadal nikogo failed – vychytal sukcesów jedenaście rzędu.Ten ostatni zdobył w nocy z piątku na lód Ottawa, aby wygrać 2: 1. Zdobyłem dwadzieścia udanych interwencji

Aby pokonać rekord 32-letni legendarny Billy Smith, który Islanders doprowadziło do czterech Stanley Cup, wystarczyło mu dwa miesiąc jego premierowym sezonie w klubie.

„Zwycięstwa są związane z zespołem, ale wiosna nie jest przyczyną znacznie. Wejście w historii takiego słynnego klubu dla niego wielki zaszczyt „, mówi Ján Filc że Halak prowadził reprezentácii.Mama: Jestem z niego dumna

Halak celował od najmłodszych lat. „Zasadniczo studenci wystawiany w drużynie narodowej”, mówi pani Haláková.To był sygnał dla rodziców w tym samym czasie, że hokej ich syn może zajść daleko.

„Chciał to wszystko, nigdy nie mieliśmy nic na siłę, nawet do wczesnego wstawania do szkolenia. Wierzyliśmy, że zastosowanie „mówi mama.

” Chłopiec uczy się dobrze, tak średnio. Szkoła odebrał dając czas na trening.Hokej na niego, bo wszystkim najbardziej zabawne, „mówi.

Dlatego cieszy się, że jego syn granicą rozwijać. „Pracuj ciężko na to pracować, jestem z niego dumna,” mówi.

Kiedy można, nie przegap żadnego meczu w telewizji. „Nie mogę śledzić wszystko, bo w ciągu tygodnia wstaję wcześnie do pracy, ale w weekendy mecze nie przegapić.” Wielką operację podczas nalotu Claude Giroux z Filadelfii.

talenty bramkarskie dla siebie znaczną uwagę na mundialu U-18 roku w Rosji w 2003 roku.Również dzięki jego doskonałej wydajności Słowacja zdobyte nieoczekiwanie dalszy artykuł należy do treści premium Sme.sk Ty też możesz być subskrybentem roczna subskrypcja € 29 Zamówienie Zapisz się do € 17,80, w porównaniu z miesięcznego abonamentu kwartalnego subskrypcji 9,90 € 1,80 Zapisz Zamówienie € w porównaniu z miesięcznego abonamentu miesięcznego abonamentu w wysokości € 0.98 € 0.98 Book Cena obowiązuje dla nowych abonentów w pierwszym miesiącu. Pozostałe miesiące są w cenie € 3.90.Mam już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytanie i wywiady z załącznikami TV OKO / Świat TV, weekendy i nieograniczony forum dokumenty do dyskusji nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android i iPhone Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk odblokować ten artykuł 0.50 € unlock Po dokonaniu płatności artykule kilka sekund odblokowuje i można kontynuować czytanie roczny abonament 29 zł Zamów Zaoszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczny abonament miesięczny p redplatné 3,90 € Zamów już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytania i wywiady z załącznikami OKO TV / TV świata , weekend Forum i nieograniczoną liczbę dokumentów dyskusyjnych nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android oraz iPhone