PAL: Tytuł? To jest mój skradziony. Ważniejsze pokonać Chisora

Po roku na marginesie znów ma szansę poleciał do gwiazd. Boxer Ondřej Pála w dniu 30 listopada, będą rywalizować w Londynie z kontrowersyjnego Dereck Chisora ​​- velkohubým Brytyjczyk z ciężkim ciosem. Pojedynek w wadze ciężkiej najlepszy Czech wzięło w ostatniej chwili, a po ostatnim roku po nieoczekiwana porażka spadła ze światowymi liderami pragnąć wielki comeback. „Nadawać mu ani mnie,” podejrzewa dwadzieścia dziewięć Bijeca.

Użytkownik zgadza się na powrót do dużego pudełka po w ubiegłym roku stracił do zaskakująco technicznym KO niemiecki Airichem?
„To ogromna szansa, nie mam nic do stracenia. Dwa do trzech rundach będę trzymać się go, a potem spokojnie udać, że pasuje do jego lub mnie. Jest to pole, więc zrobię to, co mam.Czekam na taki mecz potrzebne. Słabszy przeciwnik przed którymi idę tylko do poprawy równowagi, nie daje mi nic, muszę zmierzyć elity. Chisora ​​dodatkowo traktować go jak super cynk, nawet gdy twarz „.

odnoszą się do faktu, że Brit wszystkie ważne bitwy stracił i zwrócił na siebie uwagę przede wszystkim przeciwnikom obraził i zaatakowali?
„trochę. Chociaż nie sądzę, że będzie to kompletny idiota, dlatego że jego taktyka pracował. Widoczność do teraz ma wielkie mecze, plus jego występ przeciwko Vitali Klitschko a może Finn Helenius była doskonała. Jest to forma promocji, która jest, ale nie obchodzi mnie, idę do pudełka. „

Obok nazwy przeciwnika i przejdź do europejskiego tytułu. Jest to wyzwanie dla Ciebie?
„Hej, że tytuł został skradziony ze mną.I nie obchodzi mnie, czy był nazywany ABC lub WBC. Jest to gra z Chisora, jest o wiele ważniejsza.
Więcej: łóżko psi patrol