Ostrava brutto przeniósł dwie bramki do poziomu Bohdaneč Spa

Dwa gole Roberta Hruby zdecydował o zwycięstwie w sobotę nad Ostrava Slovácko 2: 1 Banik spadku do drugiej ligi trudno zapobiec, ale podopieczni trenera Vlastimila Petržely trzecie zwycięstwo w sezonie przeciągnięty na poziomie ujemne punkty rekordu Bohdaneč Spa w niezależnym Czeskiej konkurencji (11 pkt.). Jeżeli w ciągu ostatnich sześciu rundach zdobędą przynajmniej punkt, nie wchodzi w historii jako absolutnego najsłabszym zespołem sezonu.

„Żałuję, że na jesieni nie zdobyć więcej punktów. Udało nam się uratować nawet walczyć. Nadzieja wciąż dostaje , ale tylko bardzo teoretyczne. ale gramy dla każdego punktu nazwisko, imię Banik.Na nagrody jesteśmy bardzo szczęśliwi i naprawdę mamy w szatni krzyknął „ powiedział Gross.

dwadzieścia jeden pomocnik, który przybył w zimie wypożyczony z Slavia w Banik rozwija się powyżej średniej ligi piłkarza. Na wiosnę zdobył cztery gole i jest najbardziej znaczącą postać młodej Ostrava całości. aby powrócić do elitarnego Banik pomoc, ale prawdopodobnie nie będzie.

„gdyby udało mu się uratować, nie będę nic pobyt tutaj. Czuję się dobrze tutaj, robię tutaj. Zobaczymy jak to wszystko się okazuje. Zadecyduje po sezonie „ powiedział Gross, których w przeciwnym razie Ostrava wstał.

brutto mógłby przeciwko Slovacko nawet nagrywać i hat-tricka. Ale jeden solówką on udaremnione i bramkarz heca. ” Ja rzeczywiście dużo wie, jak daleko obrony za mną, co ja kończyłam.Więc starałem się szybko strzelać i mógłbym mieć więcej wyciągnąć, a następnie wybrać lepszego miejsca na słupek. Ale z ich mija, było superzákrok „ powiedział Gross.

Baník udało, bo w końcu obronił pozytywny rozwój oraz szansa dla przeciwników nie pozwala stan zawrócić. ” Jestem dumny z chłopaków w jaki sposób odmakali. Wiedzieliśmy, że to trudny teren o nas wygranej osobowych bitew. W końcu udało nam się utrzymać prowadzenie w połowie. Slovacko następnie nakopávalo na pokładzie w tym, że są mocne, ale chłopcy wykonali świetną robotę z powrotem, „ Gross powiedział.