Nie jest celem? Pechowy Ťoupalík świętował tytuł mistrza świata jednej rundy wcześniej

scena prosto z osobliwości sportowych noworocznych – aktor sam jednak bardzo bolesne – strzał w mistrzostwach świata Przełajowe jeźdźca Adam Ťoupalík. W wyścigu mężczyzn na 23 lat cieszył się mocny poczucie triumfu, ale przedwcześnie na okrążenie wcześniej. Jako chwilowe „mistrz świata” miał odebrać psychiczne i fizyczne siły, by wrócić do wyścigu. I udało mu się tak dobrze, że osiągnął srebro, które jest osiągnięciem jego życia.

„Ktoś krzyknął na mnie«ostatniego okrążenia, na ostatnim okrążeniu», a ja myślałem, że jestem w finale ale tak nie było. Co można zrobić…Mój błąd. i obchodził okrążenia przed metą w moim życiu myślałem, że coś takiego może się zdarzyć, ale niestety tak jest, „powiedział dziennikarzom Ťoupalík.W przeciwieństwie do zapowiedzi na podium już jednak nie przypominają męczennika i był w stanie stawić czoła wyczarować i uśmiech na ciekawy sytuacji.

„Nie mam na co się stało, szukać czegoś pozytywnego. W końcu pojechałem dobry wyścig, ale błąd kosztował mnie może koszulkę mistrza świata. nie wiem, co by się stało w ostatnim okrążeniu miałem niewielką przewagę i czułem się świetnie, ale ja po prostu nie zły wygląd. to przyszło mi do głowy, że jestem głupia. nic więcej, nic mniej.Tylko moja wina „, przyznał Ťoupalík.

Chociaż echem bardzo głośny dzwonek na ostatnim okrążeniu i dziewiętnastoletni jeźdźców rozmawiał miejmy nadzieję wszystkich widzów wzdłuż wykończenia prosto, zajęło dużo czasu, aby obudzić i złoty sen o powrocie do bahnivé i biorąc pod uwagę okoliczności, to bardzo brutalna rzeczywistość.

i nie wierzyć

„w pierwszej chwili nie chciał w to uwierzyć kiedykolwiek, ale potem spojrzał za nim, był tam cały czas jeden (w liczbie pozostałe obwody) i w tej chwili nadal jestem tam, podczas gdy Belgowie dalej, „powiedział ze smutkiem Ťoupalík.

Kiedy sam euforyczny uroczystość przestał pedałować, minął się trio rywalami.” Więc ja miałem tam prawy otwór iz powrotem zamieniona. Myślałem, że mogę zostawić tam wszystko i to albo działa albo nie działa.. Wszystko albo nic „, powiedział o swoich uczuć wokół punktu kryzysowego

VIDEO: Pitch chwila czeski rider

Po przedwczesne świętowanie zastanawiał się, czy wychodzi z niego wszystko co najmniej medal. „i Šlapal co to może być, pomimo euforii, a jak byłem w transie, nie czułem bólu. Próbowałem dostać się ponownie, byłem pierwszy, ale w sprincie brakowało mu mocy i większą moc. Sprint niestety nie powiodło się „żałował Ťoupalík nad którego siły zostały ostatecznie tylko uprzywilejowanych belgijskiego Eli Iserbyt.

Trzeci Junior MS 2013 był rozczarowany.” Po raz pierwszy, to był oczywiście wielki ból, bo wiem, że mogę mieć tę koszulkę. Nic nie robi. Czekam na niego od juniorów. Kiedy byliśmy w Hoogerheide jak druhoročák największą szansę, byłem chory.Ale to jest sport, „powiedział Ťoupalík.

Oczekuje się, że ze względu na rzadko spotykane faux pas staje się gwiazdą wiadomościach Internet i telewizja. Żarty z przyjaciółmi, jednak jest już przygotowany.” Wszyscy wokół raz kopanie ale przyjaciele na całym zespole i wokół są szczególnie szczęśliwy, że udało mi się medal. Ale to zajmie, to była moja wina, to po prostu się dzieje, „stwierdziła Ťoupalík.