Liga Mistrzów: Manchester City rzeczywistym i awansowała do rundy ostatniej wiosny

/ wtorek 03 listopada 20:45 h / grupa

YC: 61 Stepanenko, SMA 68, 88 zwija A. Teixeira 90 + – 47 Yotun 47 Árnason TC: 89 Árnason (Malmo) po 2 YC, wykluczyć: Ovidiu Hategan (RUM.)

YC: 88. Carlos Henrique Casimiro 90 + K Navas – 45. Aurier, 67. David Luiz zdecydował. Mark Clattenburg (Anglia)

cel: W. Rooney 79.

YC: 20 Sčennikov, 60 Wernbloom (CSKA oba) decyduje Szymon Marciniak (POL ).

YC: 45 + D Zapisane, 81. Arias L. De Jong 85 – 30, M. Arnold, D. Caligiuri 39, 90 Naldo, wykluczyć Jonas Eriksson ( NOR)

YC 31. A. Almeida 43 Goncalo Guedes 44 Gaitan Sílvio 56 – 41. Burak Yilmaz 55 Selcuk Inan 90 Olcan Adin

RC: 85 Gaitán (Benfica) drugi YC, wykluczyć Milorad Mažice (SRB)

YC. 56 Marchisio P. Dybala 63, 67.Sturaro (wszystkie Juventus)

TC. 53 Hernanes (Juventus), postanowił przez Björn Kuipers (NLD)

YC: 43. Krychowiak (Sevilla), decydując: Svein Oddvar Moen (NOR).

Raheem Sterling staje się najmłodszym strzelcem Manchesteru City w Lidze Mistrzów! Wysłany przez UEFA Champions League wtorek, 3 listopada 2015

Bratysława.Piłkarze Manchester City i Real Madryt awansował do ostatniej rundy Ligi Mistrzów 2015/16.

“Citizens” triumf 3: 1 na ziemi Sevilla pomocy remis i 1: 1 w drugim pojedynku D-Borussia Mönchengladbach i Juventusem.

Majątek wąski zwycięstwo 1: 0 z Paris Saint-Germain włączyć pomagać pogrom Malmö FF na ziemi Szachtarem 0: 4

Duel rzeczywistym – PSG na Santiago Bernabeu w początkowych minutach nie przynieść wiele piłkarskiego piękna.

Podbiegł z 20minut od przejęła inicjatywę gier na trawniku, a kilka osób zostało wyglądał świetnie.

Po pierwsze, jednak nie udało mu natch oś bezspornego Matuidi i wtedy przyszedł moment Ibrahimovic, ale jego dwie próby, jak “Lízl” goalpost cel Navasovej.

Majątek przyszedł po pół godziny na boku obrony Marcela i Nacho był substytutem dla trenera krajowego właściwego wyboru.

Po 35 minutach Trapp lekceważyć odblaskową spotkaniu, mid-range z bramą zatrzymał go i Nacho tylko szczęście do pokonania.

Parisians miały czas do pół trzy większe szanse do zestalenia, ale Navas i goalpost przeciw.

Od początku drugiego aktu było, żeby zmienić rzeczywistość, że dyktował tempo gry.

56thminuty, centralny zaskoczył Trapp tylną David Luiz, jego irytujący Tip PSG bramkarz ale mógł odpowiedzieć. W trakcie możliwości wzrostu przemiennych ustąpił.

„Biały Balet” atak jeśli tylko kontrataków, ale w 73.minut, w jednym takim pierwszej nieudanej Isco i po walce przed Trapp nie są akceptowane Kroos.

Na samym końcu usiadł Lefty Di Maria bar, więc do Paryża po przegranym 0: 1 będą musieli jeszcze poczekać proces kadencji.

W przeciwieństwie do tego, w drugim pojedynku i grup utrzymania szanse piłkarzy Szachtara, który zastrzelił się w domu Malmö FF 4: 0-ty

Z grupy D do pola karnego najlepszych drużyn kontynentu walczył jego angielski imadło Manchesteru.

Po zwycięstwie 2: 1 w domu opanował grę na podłodze zwycięzcy Ligi FC Sevilla i komfortowym zwycięstwie zdecydowała już w pierwszej połowie.

Dokładne interwencje Raheem Sterling, fernandinha i Bony Wilfried znaleziono w domu tylko jedną odpowiedź przedstawioną przez Benoit Tremoulinasa.

Jako „Citizens’ ostatecznie triumfował 3: 1 a Juventus związany tylko w Mönchengladbach, aby świętować ośmiu etapów.Gratulacje, @MCFC rezerwacji na swoje miejsce w rundzie 16 #UCL! pic.twitter.com/j9RneJH01O – Champions League (@ChampionsLeague) 3. listopada 2015

W przedniej części grupy B dostał Manchester United, który pokonał CSKA Moskwa w domu tylko 1: 0TH

W trakcie pojedynku, jednak „Czerwone Diabły” dominowali na boisku, przeciwnik był znacznie wyższy w posiadaniu szansach i bramkowych szans, ale cel czekał aż 79.minuty.

Lingard dośrodkowaniu z prawego skrzydła znaleziono głowę Wayna Rooneyho, który ukończył 349-minutowy zespół fotografowania susza.

W drugim pojedynku wygrał PSV Eindhoven w domu nad VfL Wolfsburg 2: 0, a grupa niezwykle wyważony, że nadal mają wszystkie cztery zespoły mają szansę na awans.

nadal lider “CS” jest Benfica po wygranej 2: 1 na Galatasar Istanbul.

Drugie miejsce należy do Atletico Madryt, który w pojedynku otwierającym wtorkowego tylko wiązanej w Astanie 0: 0.