Który w NHL nie można zastąpić? Kluby pokrycie gwiazdy i Słowacy, Czesi nie rozwiąże

Nazwa i logo Zespół 31-cia że sezon 2017/18 będzie wprowadzić NHL, wiemy od środy. Vegas Złote Knights. Złoty Rycerz z kasku emblematu, który ma symbolizować dumę i odwagę. Nowa organizacja pozostaje najważniejszą rzeczą, aby zebrać konkurencyjnej drużyny. Właściciel Bill Foley Knigts już wie, kto nie może być w stanie policzyć. Prestiżowych serwer kanadyjski Sportsnet opublikowane składy poszczególnych klubów, którzy mają nevyměnitelnosti klauzula umowna.

Złote Knights będzie rok 2017/18 zawarte w Pacific Division, gdzie stają się konkurenci Edmonton, San Jose, Los Angeles, Anaheim, Calgary, Vancouver i Arizona.Western Conference jest tak przedłużony do piętnastu zespołów w Konferencji Wschodniej będzie jeszcze jedna jednostka. Ilość meczów pozostaje taka sama, 41 bitew krajowych i 41 na zewnątrz.

twierdza główna Rycerzy T-Mobile Arena 17 i pół tysiąca widzów, dyrektor generalny doświadczonego George McPhee, taką samą rolę pełnił w latach 1997 do 2014 Waszyngton. Tyle jeśli chodzi o niektóre ze znanych faktów.

„Mam logo i nazwę, która wróży sukces”, powiedział dziennikarzom w środę o wspaniałych Złotych Rycerzy předváděčce Foley. „Nasze logo mówi wszystko, czego jestem dumna i co wierzę Jest to najwyższy poziom wojownikiem. – rycerz, ze wszystkimi jego cnót.Rycerz nigdy nie rezygnuje, zawsze walcząc każdy mecz od pierwszej do ostatniej minuty. Wierzę, że gracze, wnosimy jest nasza wizja align „, powiedział właściciel.

Columbus i Minnesota wziął Czechów oraz nie

I to będzie głównym nakrętka, odtwarzacz roster. Knights wypełni rosterze podczas Expansion Draft dniu 20 czerwca 2017 roku, kiedy będą mieli z każdej drużyny NHL wziąć jednego gracza. 21 czerwca 2017, a następnie potwierdzone przez zaplanowany NHL. On wsuwa nowy klub kolory, które są ze stali szary, złoty, czerwony i czarny, Carey Price lub Sidney Crosby?Bądź spokojny i fani habs długopisy, to nie działa w ten sposób!

Jego największe gwiazdy, organizacje mogą chronić się na dwa sposoby. Dla mogą zachować siedmiu napastników, trzech obrońców i jeden bramkarz. Dla B, ochrona może trwać ośmiu graczy (+ obrońców przodu) i jeden bramkarz. Do wygrania dla Złotych Rycerzy będzie również gracze, którzy są w swoich klubach pierwszy lub drugi rok profesjonalny kontrakt ani unsigned projekt wybór pick.

„Nie biorę go jako jakiejkolwiek presji, patrzę na projekcie jako ogromną szansę. I wierzą że zrobimy lepszym graczem niż kto kiedykolwiek zrobił „mu kazano NY Times pewien GM McPhee.

A najlepsze?Do miasta hazardu nezamíří nie wszyscy gracze mają w swoich umowach klauzulę nevyměnitelnosti, www Sportsnet przyniósł ich listę. 66 Jest wiele wielkich nazwisk i funkcjonalny jednolity nazwę Čech napastnika Davida Krejčího Boston. „Wymieniane” Słowacy są nieproporcjonalnie. Listy że organizacje muszą przesyłać do 17 czerwca 2017 roku, jest jeszcze ulec zmianie, oczywiście, niektórych graczy, na przykład.klauzule nevyměnitelnosti może pozbyć.

Podczas ostatniego Expansion Draft w 2000 roku ukształtowały rosterze Columbus i Minnesota, którzy są zaangażowani i czeskich graczy w Blue Jackets poszedł Robert Kron i Radim Bičánek, Dziki następnie Michał Bros, Ladislav Benýšek i Filip Kuba.


Żaden z zespołów do playoff, że lata, ale nie.