I najprostszych rzeczy

I najprostszych rzeczy do zrobienia dziecko jest rysunek. Tutaj, dziecko może przynieść ich wyobraźnię, wyrzucić emocje i rozwijać swoje umiejętności twórcze. Zdjęcia z dzieckiem – piękne i niepowtarzalne. Mogą być składane do folderu i pokazać dziecku, gdy dorośnie. Będzie to z pewnością bardzo interesujące i zabawne.

Klasy te nie tylko wzbogacić swój czas razem, ale również pomóc odwrócić i zabrać dziecko, gdy trzeba będzie nieobecny w domu biznesu.
Porady, które czytasz poniżej nie są rewelacją z góry. Ale oni zasługują na uwagę, ponieważ próbę czasu.
Ta rada dotyczy dzieci w każdym wieku: Uwaga, solko godzin dziennie dziecko śpi, on je i jak często robić przerwy podczas wykonywania zadań wymagających koncentracji.

1

Idąc do łóżka (nie tylko dzieci) są lepsze do 10 godz. Faktem jest, że od 22.00 do 24.00, nasz system nerwowy zostaje uruchomiony ponownie komputer. Te dwie godziny są przydzielane do natury, aby dać mózgowi odpocząć i zdobyć siłę przed przebudzeniem następny okres. Spać w tym czasie – najbardziej zdrowe. Nie traktuj dziecku to dostrojenie – położyć go do łóżka na czas. Nawiasem mówiąc, dzieci (i dorośli, którzy są zaangażowani w aktywności umysłowej) zaleca się spać co najmniej 9 godzin w nocy i od 15 do 90 minut w ciągu dnia.

pomóc dziecku nauczyć się skoncentrować
Przed iw trakcie wykonywania pracy, która wymaga koncentracji, można żuć trochę rozmaryn, jeść czekolady, migdałów orzechów ani pić słodką herbatę z cytryną. Te pokarmy pobudzają aktywność mózgu.

Im młodsze dziecko, tym więcej trzeba robić przerwy. Niech Twoje dziecko skok lub biegać. Pięcioletnie dziecko jest w stanie wykonać zadanie w skupieniu przez 8-10 minut. Potem robi się zmęczona i traci zainteresowanie tym, co robił. Nie przegap tej chwili. Trzeba odciągnąć go od jego pracy, zanim zacznie się rozpraszać. Starsze dzieci, tym dłużej mogą skoncentrować się na pracy. Czas trwania tego stężenia zależy od osobnika, i nie ma żadnych ograniczeń sztywny i nie może być.