Halak jest hit internetu. Na początku sezonu nie zmagała

NEW YORK, Bratysława. W ubiegłym roku mieliśmy prawie najgorszy obronne. Średnia Stracili ponad trzy bramki na mecz.

„Dla mnie jest to ogromne wyzwanie,” powiedział słowacki bramkarz Jaroslav Halák, kiedy był Waszyngton notowane na New York Islanders.

Islanders są w ostatnie dziesięć lat tylko dwa razy dostał w fazie playoff. Konferencja rundy postępowała ostatni sezon 1992/1993.

W tym roku dysponuje sensacyjny wśród najlepszych zespołów. Wygrali dwanaście z ostatnich czternastu meczów.


Taki dobry początek sezonu nigdy. Więcej punktów ma tylko jeden zespół. – Tampa Bay Lightning

Klub vydarili zwłaszcza transfery latem.W obronie zdobył zwycięzców Stanley Cup Johnny Boychuk Nicka Leddyho, utwardzony Ľubomír Višňovský.

Ofensywa wzmocnić Michail Grabovski i Nikołaj Kulomin. Brama wyróżnia Jaroslav Halák.Potreboval łącząc

Słowacki bramkarz w nocy z wtorku na środę vychytal dziesiątego zwycięstwa z rzędu. Billy Smith wyrównał rekord w 1982 roku

„To miłe, ale jest wynikiem pracy zespołowej. To nie chodzi tylko o mnie. Wszyscy gracze zasługują na uznanie „, powiedział Halak internetowej nhl.com po meczu z Ottawa.

W dziesięciu spotkaniach dostał tylko trzynaście bramek. Ostatnio przegrał pierwszy meczListopada z San Jose.

bramkarz jest ósmy procent Zapisuje statystyki w Straconych goli na mecz, aby dopasować nawet piąty.

„To jeden z najlepszych bramkarzy konkurencji. Zaliczana jest do najpoważniejszych kandydatów do zdobycia Vezinovej trofea „, napisać kilka zagranicznych mediów.

Halak po zeszłorocznym sezonie, który został zastąpiony przez trzy kluby, że zmienił podejście do treningu letniego. Gola dłuższą przerwę. Oddychanie pięć tygodni.

„Musiałem ułożyła po psychologicznie” hovorí.Je hit internetu

Islanders podpisał czteroletni kontrakt. Na początku sezonu, jednak on nie walczy. W sześciu z siedmiu meczów każdy otrzymał co najmniej trzech bramek.

Od tego czasu łapie idealnie.Filmy z niektórych jego interwencji stały się hitem w Internecie. Na przykład w meczu z Florydy zapobiec bramce tak, że tworzy kopie dociskana nad poprzeczką. „Taka procedura nigdy nie widziałem”, mówi oficjalna strona NHL.Halákov ale chyba bardziej z tyłu.

Sponsorem wpisu jest producent mebli Babymeble.pl, który oferuje m.in. stoliki dziecięce