Głównym problemem „Willi” z ostatnich lat jest niestabilność

Głównym problemem „Willi” z ostatnich lat jest niestabilność i słaba gra w obronie. z ochronnymi Lambert latem tego roku, częściowo, postanowił, w kilka doświadczony Jaures . , w tym samym czasie, nadal pozostają młody zespół, w którym tylko nieliczni mogą spędzić sezon na dobrym poziomie i bez załamań. Prawdopodobnie w nadchodzącym APPLE Paul Lambert ponownie otworzy nam się nowe, dotychczas nieznane osoby, jak Matthew Lawtona, którego gol w bramę „Odpływu” w zeszłym sezonie będą smakować jeszcze sporo czasu. Fani czerwono-niebieskich pozostaje tylko mieć nadzieję, że w nowym sezonie ich ulubieńcy nie wydadzą kolejną kłopot w postaci zaciętej walki o przetrwanie, co oczywiście nie statusu drużyny z Villa Park”, jeszcze w czasach Marcina O Nilu do zupełnie innych wyników.

„Newcastle”, powoli, otwierający francuski piłki nożnej oddział w Mglisty , w zeszłym sezonie Premier League szczerze się zawiodłem. Na tym fundamencie, który został założony Alan Pardew sezon wcześniej, można by zbudować drużynę, konsekwentnie grającą w europejskich pucharach i decydującą poważne zadania w krajowym pucharze. Zamiast tego „sroki” wzięli się szczerze , wydając w drugiej części sezonu serie brzydkich meczów, a pod koniec, po raz pierwszy od wielu lat jeszcze i przegrał w derby „” Paolo Di z wynikiem 0:3. Na mecie sezonu Pardew jednak pokręcił polecenie, a „sroki” ze skrzypieniem, ale zapewniły sobie meldunek w „elicie” na przyszły sezon, ale osad u kibiców z St. James Park” pozostał nieprzyjemny. Historia z , który nie chciał nosić koszulkę z nowym sponsorem ( firma zajmująca się kredytowaniem) z powodu swojego wyznania, a potem zauważający paparazzi za grą w kasynie, jasno charakteryzuje obecny „Newcastle”. W klubie dzieje bałagan, i w tej sytuacji Pardew na pewno nie do pozazdroszczenia.

Bieżącym latem czarno-białe zwiększyły atakuje linię KPR Remy, który wyraźnie nie stanie się substytutem Dembe Ba, ale korzyść zespołu z pewnością przyniesie. Nawiasem mówiąc, to właśnie po odejściu Ba w „Chelsea” u „Newcastle” znacznie zaliczona zapał, a równowartościowe produkty zastępcze znaleźć jest bardzo ciężko. „Sroki” wszystko nadal zginać francuską linię – przedstawicieli „les bleus” w magazynku Pardew zebrało się już na cały zespół, to tylko bardzo wątpliwe perspektywa takiej polityki, która, na dodatek jeszcze, i stawia krzyż na rodzimych piłkarzach. Jakiegoś szybkiego postępu od „Newcastle” nie będzie musiał czekać – zespół będzie się obracać w pośrodku tabeli i jest całkiem zadowolony z podobnym losem.

„Odpływ” tego lata przeżył prawdziwą rewolucję. Tony , który wywodzi się w swoim czasie tę pozycję, zebranych po trochu, do elity angielskiej piłki, opuścił klub, a na zmianę mu przyszedł ambitny Mark Hughes. Bardzo jestem ciekaw, w jaki sposób Mark będzie zaszczepić czerwono-białe lakiery kombinowane do stylu gry, który dla graczy „Odpływu” jest czymś nieznanym i obcym. Na zachodzie epoki Tony „garncarzy” już zaczynali powoli nienawidzić za ich styl gry, który opierał się tylko na długie rzuty w pole karne powierzchnia, w standardowych warunkach i fizycznych danych będących w magazynku wykonawców.

Zupełnie nie można przewidzieć, jak będzie działać „Odpływ”, i na podstawie jakich rezerw ta drużyna będzie się rozwijać w Premier League. Nie jest tajemnicą, że „garncarze” w ostatnich latach były klasycznego coachingu drużyną, która trzymała się w „wieży” wyłącznie dzięki doświadczeniu i umiejętnościom swojego mentora. Parafia Hughesa w drużynie – krok , tym bardziej wiedząc jakich bułka zrobił Mark w KPR, masę piłkarzy, ale i tak nie udało się zrobić z „rangers” przynajmniej pozory polecenia. Tak, że „sportowcy” z Britannia Stadium” będzie musiał bardzo się postarać, aby nadchodzący sezon nie okazał się dla nich katastrofą.