Dzieci do lekarzy nie polecam

Poduszka. Dzieci do lekarzy nie polecam, a dokładniej zabrania spania na poduszce. To nie jest szkodliwe dla kręgosłupa Fledging dziecka. Niemowlęta potrzebują gładką powierzchnię. Jeśli tak niespokojny, że dziecko śpi bez poduszki, umieścić go pod głowę składane kilkakrotnie pieluchy lub pieluszek, ale to z pewnością będzie to bardzo miękką ściereczką.
dityachi-mebli1
Koce. Jedna prosta i cienka kołdra koc. Generalnie, jeśli ciepło w mieszkaniu, nie jest konieczne stosowanie ciepłe koce, wystarczająco ciepłe pieluchy lub lekki koc. Przegrzanie dla dzieci tak samo szkodliwe jak hipotermii.

Zabawki na łóżeczkach niemowlęcych. Nie powinny one być zbyt dużo. To może być Zabawki bielizny (on a szopek bocznych). Można powiesić muzyczną zabawkę. Muzyka pozwala dziecku się uspokoić i przenoszenie zabawek, aby odwrócić jego uwagę, gdy matka zwolnił się na chwilę. Najważniejszą rzeczą jest to, że te zabawki są bezpieczne i nie za mały, aby dziecko nie mogło ich połknąć.

Szafa na ubrania. W przypadku ubrań dla dzieci powinny być osobną szafkę lub czystej osobną półkę w szafie rodziców. Umieść elementy w takiej kolejności, w razie potrzeby, wszystko było pod ręką.

Powrót do spisu treści
Czym jest bezpieczny pokój dziecięcy?

Meble powinny być:

stabilna, że ​​to niemożliwe, aby włączyć lub przewrócenie się,
silna w stosunku do aktywnych gier dziecięcych,
Usprawniony, czyli bez żadnych wystających części i ostrych krawędzi tego dziecka może zaczepić się, chwieją się i zranić,
bezpieczny z punktu widzenia materiałów, z których są wykonane.

Wymagania do tkanek:

oddychalność,
brak szkodliwych substancji w składzie (metale ciężkie, formaldehyd i t. d.).