Yrandole Do Salonu

Yrandole Do Salonu

Zastanawialiście się co dzieje się z wynalazkami meblowymi, które królowały w epoce PRL-u i które wydawało by się zniknęły wraz z nim. Podchodzę do tych opon, patrzę, a tam w środku centralnie nasrane. Balas taki z 2 kilo lekką ręką. Wajda pierdolony nasrał i uciekł. Oglądam kloca i myślę co za chory skurwysyn z tego Andrzeja i nawet chciałem zrobić zdjęcie komórką i sprzedać może potem do jakiegoś Super Expressu, żeby naród wiedział co autorytety moralne odpierdalają. Nagle podchodzi mechanik żeby mi powiedzieć, że już mogę zabierać samochód i zauważył, że zaglądam w opony. No to on też ukradkiem zajrzał i niestety zauważył gówno.

Sypialnia to jedno z najbardziej znaczących miejsc w mieszkaniu. To tutaj spędzamy najwspanialsze godziny naszego czasu. Czy to odpoczywając po 12 godzin czy sprawdzając twardość materaca  Doglądajmy tego, by aranżacja naszej sypialni, wpływała owocnie na nasze samopoczucie, pozwalała odprężyć się. Na 100% zestaw sypialniany powinien być w jednolitym charakterze. Należałoby zakupić cały komplet mebli sypialnianych. Nie rozumiem jak można mieć meble do sypialni , gdzie stolik nocny jest taki a komoda zupełnie nie pasująca. Istotny jest też materac! Przyzwoicie zharmonizowany i nie za twardy! Pamiętaj tym by materac był kieszeniowy albo przynajmniej z wartwami lato zima.

Sprzęt – w ofercie napisane było trzyletnich jachtach, natomiast dostaliśmy starsze jachty w takim sobie stanie. Awarie naprawialiśmy sami – jakoś dziwnym trafem bosmanowi psuło się auto i dwa-trzy razy w tygodniu coś „musiał przy nim naprawiać”, więc ostatecznie nie było go w miejscu pracy. Nasze telefony do niego nie odnosiły skutku, pojawiał się dopiero gdy dzwoniliśmy do organizatora a on do bosmana. Załoga jednego jachtu straciła 2 dni pływania szkoleniowego przez zepsuty silnik. Ciężko było się też doprosić paliwo.

Wkrótce znalazł dwóch kompanów. Byli nimi Władysław Sporzyński z Bugaja w powiecie wadowickim oraz Józef Kaszewiak z Warszawy. Wspólnie postanowili założyć gang. Lecz tym razem szybsi okazali się policjanci. Zastawili na nich pułapkę pod Wadowicami. Doszło do regularnej strzelaniny. Skończyła się ona ciężką raną Sporzyńskiego, który zmarł po przewiezieniu do szpitala. Maruszeczko wraz Kaszewiakiem uciekli. W nocy z 5 na 6 grudnia dokonali napadu na restaurację w Załężu pod Katowicami. Należała ona do małżeństwa Jana i Wiktorii Gałuszków. Podczas napadu Maruszeczko zaczął strzelać w lokalu, ciężko ranił panią Gałuszkową, która później zmarła. Strzelał także do gości restauracji, dwóch z nich ranił. Łup, jaki zdobyli Maruszeczko oraz Kaszewiak, był śmieszny – zaledwie 80 złotych oraz złoty zegarek.

Nauki ewolucyjne podpowiadają, że opłaca się być miłym, bo w dłuższej perspektywie czasowej życzliwość powraca: nasze „stado” dobrze pamięta i tych lojalnych, i zdrajców. Problem jednak w tym, że chęć „przyłożenia” komuś może okazać się trudna do przezwyciężenia – pisze dr Tomasz Kozłowski.

@ ikov : Nie kosztuje sporo tylko każdy chce je wychowywać na WYSOKIM poziomie – milion zabawek, nowe ksiazki, nowe plecaki, nowe ubrania, nowe meble slodycze. Kiedys mialo sie jedna zabawke, w piaskownicy rzuacalo sie nozem i gralo w PIKUTY lub gralo sie w kapsle, nosilo sie ubrania po bracie, przez cale dziecinstwo mialo sie te same stare meble, ksiazki brano z biblioteki i nie mialo sie komorek, byl jeden telewizor w domu i czasami sie obejrzalo cos z kaset.

Chociaż akurat najlepiej to grubą poszczuć kolegą tzw. skrzydłowym, dodatkowe punkty są jak się go złapie na bety i popchnie w jej kierunku, albo pomacha łapą i zrobi taki gest łapą jakby się zarzucało wędkę i potem łapało rybę, kumpel podłazi i wtedy się go rzuca na pożarcie paszczura. Niech się poświęci dla drużyny! Chociaż lepiej do grupek gdzie jest gruba nie podchodzić – bo niezadowolona, zrobi wszystko żeby psiapsiółka nic tego wieczora nie wyrwała, zamiast zrozumieć, że rzadko zdarza się ktoś, kto lubi zapolować na grubego zwierza i raczej powinna jeść slimfast. No i z kolegi nie można się potem śmiać, jak się rzeczywiście poświęci, bo potem może już tak nie robić.