Meble Toru

Meble Toru

Opis: Sklep z meblami dziecięcymi. Jak przeczytałem dzisiejszą historię @ Korba112 w tym wpisie to przypomniał mi się mój pacjent. Pojechałem na P w kodzie 2(normalnie bez sygnałów) do wezwania „pocięte ręce”. Wydawać by się mogło, że standardowa wizyta jakich wiele. Jedziemy spokojnie, gadamy pierdołach. Już przed wjazdem na posesję widzę dziwny niepokój biegających nerwowo domowników czy sąsiadów – zazwyczaj taka sytuacja wskazuje, że albo ktoś mocno wyolbrzymia problem albo jest grubo i to co mamy napisane w karcie wyjazdowej kompletnie odbiega od rzeczywistości. Tu wypadła opcja nr 2.

@ LudzkieScierwo : To z kim ty się zadajesz? Naprawdę, mnie zawsze wystarczyło tylko odmówić, a jak ktoś już się dowiaduje, że nie piję, to podchodzą do tego „to twój wybór, nic mi do niego”. I tak sam powinieneś do tego podchodzić. Jak ktoś pije to jego wybór i nie masz nic do gadania. Tak samo ty nie musisz się tłumaczyć z twojego wyboru.

@ LudzkieScierwo : Do 20 roku życia nie miałem łyka alkoholu w ustach. Zacząłem pić dopiero później, ale zawsze z umiarem, poza dwoma razami gdzie bardziej „zaszalałem”. Trwało to ponad rok, popróbowałem, posprawdzałem co i jak. Były bardziej i mniej fajne momenty, choć generalnie picie mi się podobało. Po roku uznałem jednak, że rzucam całkiem i od tamtego czasu znów nie piję. Powodów było kilka – od zdrowotnych i finansowych po ideologiczne.

Oryginalna szwedzka czerwona farba faluńska już w Polsce! Ta farba to część szwedzkiej kultury i tradycyjne malowanie domów w Szwecji i okolicach. Co ją wyróżnia oprócz słynnego koloru i tego, że używana jest od dawna? To, że czerwony barwnik pochodzi z kopalni miedzi w mieście Falun w Szwecji oraz to, że cała farba jest naturalnego pochodzenia- jest to czerwony barwnik powstały naturalnie w Ziemi zmieszany ze skrobią, wodą i olejem lnianym.

Cieplutki śpiworek do gondoli, spacerówki, lub fotelika samochodowego. Posiada 8 otworów na 5-punktowe pasy, jest zapinany na dwa dwustronne suwaki dzięki czemu można odpiąć dolną część, gdzie maluszek ma nóżki, a także zdjąć całkowicie wierzchnią część śpiworka.Górna część zapięta na guziki tworzy wygodny kaptur, który jeszcze lepiej ochroni Maluszka przed zimnem i wiatrem.

Mireczki pytanie, wszyscy piszą że najważniejsze w życiu to znaleźć to co sie kocha i to robić, problem w tym że ja nie mam czegoś takiego, jestem kompletnie wyprany z wszelkich pasji, jak coś mnie zainteresuje to na max 3 miesiace i to przy naprawdę sprzyjających wiatrach, mam gówno robotę która kompletnie mi się nie podoba ale na razie nie mam wyjścia, nie ma tu problemów z kobietą czy coś, tylko nic mnie nie interesuje co odbija się coraz bardziej na mojej karierze zawodowej która przez to wygląda coraz bardziej kompromitująco (odkąd mam 18 lat) zmieniłem prace z 10 razy i planuje tą zmienić i prawdopodobnie następną w końcu nikt nie będzie chciał mnie zatrudnić bo uznają że to nieodpowiedzialne zachowanie rzucać prace po okresie próbnym.

Z divami jest tyle lepiej ,że płacisz, uprawiasz segzy i sprawa załawtiona. A jak zwykła kobieta Cie dopuści do łóżka to wiąże z Tobą wielkie nadzieje. Ja nie potrafię zostawić dziewczyny zaraz po przespaniu się, nawet jak mi średnio pasuje. I tkwie w jakimś chorym związku czy relacji tylko dlatego ,że miałem ochotę skosztować czegoś nowego.